Forum Rodziny Furious



Forum  Rodziny  Furious™

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-02 09:47:20

SerumEhri
5237853.png
Dołączył: 2018-11-29
Liczba postów: 4
WindowsChrome 71.0.3578.98

Wzor Podania oraz Informacje o Procesie Rekrutacji

szg29t.png

5239338.png5239374.png

Niniejszym ogłaszamy iż otwieramy rekrutację dla nowych śmiałków z Feniksa!


5239389.png


•    Osob lojalnych i zaangazowanych w gre jak i w funkcjonowanie rodziny.Wiec jesli jestes osoba ktora wspiera fam zarowno w zlotach jak i updkach i dumnie oraz lojalnie reprezentujesz jej imie to jak najbardziej nadajesz sie do naszej rodziny. Jesli jestes osoba ktora leci w ta strone w ktora wiatr zawieje czy odchodzisz przy pierwszym lepszym potknieciu sie Rodziny. Zdecydowanie nie ma u nas dla Ciebie miejsca w naszych progach.
•    Szukamy ludzi aktywnych, wiec jeśli Twoja gra ogranicza się do afczenia czy aktywnosci na grze raz na jakis czas, nie jesteśmy rodziną dla Ciebie.
•    Twoj ekwipunek czy twoje SP to tylko 5% Tego czego wymagamy od rekrutow, wiec jesli jestes osoba zabawna towarzyska potrafiaca uczestniczyc w zyciu fam i do przekazywac swoja pozytywna energie dalej to nie czekaj tylko skladaj podanie do nas juz dzis.
•    Chlopcy i Dziewczynki, Mezczyni oraz Kobiety, Gruby i Chudzi, Brzydcy i Piekni. Badz soba mniej jaja cel pasje ciekawa osobowosc a u nas zawsze znajdziesz swoje miejsce.
•    Mowimy NIE chamstwu i krzywym akcjom. Dlatego jesli jestes osoba konfilktowa nie potrafiaca wspolpracowac i rozmawiazywac problemow nie zagrzejesz tu miejsca.


5239340.png


•    Minimum 88 lvl.
•    Blue Nos
•    Teamspeak3
•    Kultury osobistej i znajomości ortografi
•    Aktywności na czacie rodzinnym, TS`ie oraz na Forum
•    Instalacji oraz aktywnosci na TeamSpeak3, który jest wymagany podczas aktywności rodzinnych jak i niezbedny do integracji druzyny bez ktorej nasza Famka by nie istniala


5239341.png


•    Miłe spędzanie czasu w bardzo zgranej grupce.
•    Rajdy lądowe jak i te Glacernon.
•    Wiele konkursów
•    Wszelką pomoc


5239342.png


Tak są wymagane, będzie nam łatwiej zdecydować o  przyjęciu. Nie martw się nie potrwa to długo [sred]) Aby oszczędzić Ci trochę czasu, przygotowaliśmy szablon, który wystarczy wypełnić i wysłać.
Podania są rozpatrywane w przeciągu 24h, ale proces rekrutacji trwa o wiele szybciej.

5239302.png


•    Nick z gry:
Furiousek
•    Klasa i poziom postaci:
Mag, 90lvl 15aw
•    Karty specjalisty:
- SP1 RED 99j, +12, 10PP
- SP2 HOLLY 99j, +15, 38pp
- SP3 BLUE brak
- SP4 DG 99j, +9, 3pp
- SP5 VC 50j, +9, 0pp
- SP6 POS 99j, +12, 15pp
- SP7 PROROK brak
- SP8 ARCY 99j, +15, 5pp
•    Posiadany ekwipunek:
- Bron pierwszorzedna - Rozga 90lvl, u7+8
- Bron drugorzedna - Miot 90lvl, u7+8
- Pancerz - Szata 90lvl, u7+8
•    Trzy poprzednie fam i powód odejścia:
FamWymyslona - Odszedlem poniewaz nie podobalo mi sie w niej to ze zarzad malo myslal o czlonkach swojej rodziny a glownie patrzyli tylko na swoje dobra. Jestem osoba ktora lubi pomagac wiec nie pasowalem do fam ktora takiego przykladu nie dawala innym.
FamPrzyklad - Zostalem z niej wyrzucony przez szefa poniewaz niepodobaly mu sie moje poglady na temat rajdow w rodzinie. Wiem ze to nie swiadczy o mnie dobrze ale panowal tam chaos z ktorym chcialem cos zrobic a szefowi sie to nie spodobalo.
FamkaFamki - Opuscilem ta fam bo nie ogarniali niczego a ja szukam czegos wiecej. Nie opuszczam od tak Famek ale mysle tez o swojej przyszlosci w grze i czasami w niektorych fam nie widze swojej przyszlosci.

(Napisz prawdziwe powody odejscia z Fam bo i tak to sprawdzimy. Pamietaj by kazdy powod odejscia uzasadnic krotko dlaczego odszedles w taki a nie inny sposob.)
•    Dlaczego właśnie do Nas?
Bardzo czesto widuje wasza rodzine w grze. Zauwazylem ze duzo jest u was osob i duzo aktywnosci macie w rodzinie. Nie wiem o was wiele ale wygladacie na Rodzine ktora jest jedna ze stabilniejszych rodzin w NosTale dlatego tez zdecydowalem sie sprobowac dostac sie do was i poznac was od srodka.
•    Opowiedz coś o sobie, zaskocz nas [sred])
Mam na imie Zenek mam 18 lat i pochodze z wojewodztwa Mazowieckiego a dokladniej z Warszawy. Przygode z gra Nostale rozpoczalem jakies 2 lata temu z polecenia kolegi i zostalem z ta gra az do dzis. Jestem osoba przyjazna zdecydowana i pomoca lubie czasami sypnac jakims zartem satyra oraz ironia ale czasami jak kazdy czlowiek napada mnie taki dzien ze jedyne czym moge sypnac to smetnym komenatrzem. Poza Nostale gram tez w inne gry takie jak LoL czy CS:GO. Moj czas przed komputerem nie ogranicza sie tylko do NosTale i mam nadzieje ze to zrozumiale ale spedzam w NosTale najwiecej czasu od rana do zazwyczaj 16 mam zajecia wiec gram gdy juz zjem ogarne swoje sprawy wtedy na 2 czy 3 godzinki wchodze sobie pograc. Moja gra w Nostale nie ogarnicza sie tylko do afczenia. Chodze na rajdy glacowe jak i te na ladzie, Expie z przyjaciolmi czy dropie, Czasami bije sobie na glacki czy arence zeby sprawdzic swoje sily. Na TeamSpeaka wchodze bardzo chetnie bo lubie poznawac nowych ludzi jak i zarowno grac w wiekszym towarzystwie przy ciekawej konwersacji.
Swoja edukacje kontynuuje w Liceum gdzie jak wiadomo czasmi duzo jest nauki i przygotowan do Matur wiec bywaja dni ze po prostu nie bede mogl wejsc na gre ale napewno o kazdej dluzszej nieobcenosci poinformuje zarzad.


Jeśli jednak chcesz dodać coś od siebie, ŚMIAŁO nie musisz trzymać się szablonu.  [sred])

Serdecznie zapraszamy.

2ik5yc9.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gangplebanii - resistance - vzkmpuszkow - kisscare - hodowcystorczykow